Hledat
Menu

E-Shop Sacky-filtry.cz

Od skromných začátků po firmu dodávající do celé Evropy

Nabídka a dostupnost náhradních sáčků po roce 1990

Situace na trhu domácích elektrospotřebičů se po roce 1990 výrazně změnila. Najednou přibylo nových dodavatelů a značek na trhu. Regály v obchodech se začaly rychle plnit a dodavatelé se předháněli, kdo dá lákavější nabídku.

To vše mělo za následek, že na specializovaných prodejnách elektro bylo v nabídce až 100 různých značek a modelů vysavačů. Co model vysavače, to jiný sáček. Do toho vstoupily nadnárodní prodejní řetězce a začaly aktivně zaplavovat trh s akčními nabídkami. Nezřídka se stávalo, že prodejní řetězec připravil výhodnou nabídku na levný model vysavače, ale už neřešil sáčky a náhradní příslušenství. Situace a dostupnost náhradních sáčků a filtrů do vysavačů začala být dosti nepřehledná jak pro obchodníky, tak hlavně pro koncové zákazníky.

Sáčky pro všechny značky a modely vysavačů

A toto se pro nás stalo příležitostí. V roce 2012 jsme se rozhodli, že začneme vyrábět a prodávat sáčky do všech značek a modelů vysavačů. Cílem bylo přinést jednoduché řešení, aby si každý mohl snadno najít a koupit správný sáček do svého vysavače.

První úkol byl vytvořit solidní základnu databáze modelů a značek vysavačů. A také určit vazbu, do jakého modelu vysavače patří ten správný pytlík. Bylo to několik měsíců práce, mapování a doplňování tabulky. Je vážně neuvěřitelné, kolik je na světě značek vysavačů a kolik modelů. Dnes naše nabídka narostla do čísla 22 tisíc modelů vysavačů a každý týden přidáváme další novinky, co se objeví na trhu. S každým dalším vstupem do nové země je třeba zmapovat a přidat lokální zavedené značky. Například v Anglii moc neznají značku ETA, ale zase tam ve všech domácnostech mají svůj HOOVER a také hodně koberců, proto i tam potřebují vysavačové pytlíky.

Rozjezd vlastní výroby

Jelikož jsme od počátku nechtěli vlastní výrobu nakupovat z Číny, další nelehký úkol byl toto nastavit a rozjet. Moderní značky používají pro výrobu sáčků netkanou textilii. Ta totiž nejlépe filtruje, je pevná a ze všech materiálů se těší největší oblibě u zákazníků. Rozhodli jsme se jít touto cestou.

Naše první provozovna vznikla ve sklepě a v garáži, expedice objednávek byla doma v obýváku. Musím přiznat, že to občas byla metoda pokus-omyl a naše stroje byly hodně podobné husitským zbraním, ale postupně jsme se vypracovali, získali zkušenosti a co je nejdůležitější, zákazníci se vraceli a noví přicházeli.

Dodáváme po celé Evropě

Našimi zákazníky jsou domácnosti, hotely, úklidové firmy, školy, školky a další instituce po celé Evropě.

Prodej a distribuci sáčků zajišťujeme výhradně přes naše vlastní nebo partnerské specializované e-shopy a internetová tržiště.  E-shopy jsou napojeny na náš centrální ERP systém K2 a díky rychlému zpracování informací a plné skladové zásobě všech komponentů jsme schopni objednávky vyrobit a expedovat do druhého nebo třetího pracovního dne.  Naše sáčky vám spolehlivě dodáme, ať bydlíte v Rumunsku nebo v Anglii.

Výroba sáčků

Jakmile je správný sáček přiřazen k vašemu vysavači a objednávka je potvrzena, pak už je to rutina.
Stažení všech objednávek do ERP systému, výroba, balení, expedice, odjezd.
Sáčky je potřeba doručit přesně a rychle, zákazníci čekají a chtějí vysávat.

Nahoru